CONTACT MAVO

 
Dhr. J.P.H. Gaasenbeek, Dhr. J. H. van Dam


TEAMLEIDERS 2-3-4 MAVO

De heer J.H. van Dam
(natuurkunde; wiskunde)
Doorkiesnummer 035 6098 209
j.vandam@griftland.nl

De heer J.P.H. Gaasenbeek
(lichamelijke opvoeding)
Doorkiesnummer 035 6098 216
j.gaasenbeek@griftland.nl
 


DECAAN MAVO

Mevrouw L. Postel (verzorging)
Telefoonnummer 035 609 82 00
l.postel@griftland.nl

 


MENTOREN MAVO 2

Mentor 2MA
Mevrouw A. Suijkerbuijk (godsdienst)
a.suijkerbuijk@griftland.nl 

Mentor 2MB
Mevrouw H. Bakkenes (Engels)
h.bakkenes@griftland.nl

Mentor 2MC
Mevrouw C. Pasveer (Frans)
c.pasveer@griftland.nl

Mentor 2MD
De heer C. Lapré (natuurkunde; scheikunde)
c.lapre@griftland.nl  


MENTOREN MAVO 3


Mentor 3MA
De heer H. van Dorresteijn (lichamelijke opvoeding, maatschappelijke stage)
h.vandorresteijn@griftland.nl
Mevr. L. Arts (maatschappijleer)
l.arts@griftland.nl

Mentor 3MB
De heer J.W.G. van de Pol (wiskunde)
j.vandepol@griftland.nl

Mentor 3MC
De heer W. de Ruiter (wiskunde)
w.deruiter@griftland.nl


MENTOREN MAVO 4


Mentor 4MA
De heer A. Hendriksen (Nederlands)
a.hendriksen@griftland.nl

Mentor 4MB
De heer A. Twigt (Engels)
a.twigt@griftland.nl

Mentor 4MC
Mevrouw A. van Nigtevecht (economie)
a.vannigtevecht@griftland.nl

Mentor 4MD
De heer M. Frederiks (geschiedenis)
m.frederiks@griftland.nl