CONTACT HAVOAfsluitenAfsluiten

    
TEAMLEIDER 2-3 HAVO
De heer mr. O. Mulder
Doorkiesnummer 035 6098 215
o.mulder@griftland.nl


 
  TEAMLEIDER 4-5 HAVO
De heer drs. D.C.H. van Ginkel
(economie)
Doorkiesnummer 035 6098 205
d.vanginkel@griftland.nl 

 


DECAAN HAVO
Mevrouw F. Verwoerd-Nelissen
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl

 


MENTOREN HAVO 2


Mentor 2HA
De heer O.A. Naezer (Engels)
o.naezer@griftland.nl

Mentor 2HB
Mevrouw I. Land (Frans)
i.land@griftland.nl

Mentor 2HC
Mevrouw R. Tielrooy (Nederlands)
r.tielrooy@griftland.nl

 


MENTOREN HAVO 3


Mentor 3HA
De heer I. van Schaik (natuurkunde)
i.vanschaik@griftland.nl

Mentor 3HB
Mevrouw drs. I.B. Appelo- Pollmann (Nederlands)
i.appelo@griftland.nl

Mentor 3HC
De heer R. Bunnik (tekenen, handvaardigheid)
r.bunnik@griftland.nl

Mentor 3HD
Mevrouw M.J. van Logtestijn - Ferreiro Margaride (economie)
m.vanlogtestijn@griftland.nl


MENTOREN HAVO 4


Mentor 4HA
De heer K. van 't Hul, MEd (Engels)
k.vanthul@griftland.nl 

Mentor 4Hml1
Mevrouw C.P. Beuving (maatschappijleer)
c.beuving@griftland.nl

Mentor 4Hml2
Mevrouw drs. A. Vink (Frans)
a.vink@griftland.nl

Mentor 4Hml3
De heer J. Gnodde (informatica)
j.gnodde@griftland.nl

Mentor 4Hml4
Mevrouw drs. J. van der Worp (aardrijkskunde)
j.vanderworp@griftland.nl

Mentor 4Hml5
Mevrouw ir. M.C. Kooij (wiskunde)
m.kooij@griftland.nl

Mentor 4Hml6
De heer drs. H.M. van den Boomgaard (economie, management en organisatie)
h.vandenboomgaard@griftland.nl

Mentor 4Hml7
Mevrouw drs. J. Hooft (economie, management en organisatie)
j.hooft@griftland.nl

 


MENTOREN HAVO 5

Mentor 5HA
De heer W. Hoogendijk (geschiedenis)
w.hoogendijk@griftland.nl

Mentor 5Hml1
De heer ir. T. Bertens (scheikunde)
t.bertens@griftland.nl  

Mentor 5Hml2
Mevrouw N.M.A. van de Beld (tekenen)
m.vandebeld@griftland.nl

Mentor 5Hml3
Mevrouw drs. A.R.M. Hansum (aardrijkskunde)
a.hansum@griftland.nl  

Mentor 5Hml4
Mevrouw drs. K.M. den Uil (Nederlands)
k.denuil@griftland.nl

Mentor 5Hml5
Mevrouw drs. J. Wetser (biologie)
j.wetser@griftland.nl  

Mentor 5Hml6
De heer drs. W.J.W.M. Wolterink (wiskunde)
w.wolterink@griftland.nl