GESLAAGDEN 2017

1e TIJDVAK

 

GRIFTLAND COLLEGE

 

* Geslaagden CE I mavo
   - Alle geslaagden mavo (PDF)

* Geslaagden CE I havo
   - Alle geslaagden havo (PDF)

* Geslaagden CE I vwo
   - Alle geslaagden vwo (PDF) 

 

De diploma-uitreiking vwo. Foto's van deze feestelijke gebeurtenis zijn hier te vinden en eventueel kan je ook foto's downloaden.

Diploma-uitreiking mavo. Foto's zijn hier te vinden en eventueel te downloaden.

Diploma-uitreiking havo. Foto's zijn hier te vinden en eventueel te downloaden.

Mochten er bezwaren zijn tegen het plaatsen van bepaalde foto's, dan kunt u een e-mail sturen naar web@griftland.nl met vermelding van uw telefoonnummer. De webmaster neemt dan zo snel mogelijk contact op.

   


GESLAAGDEN TIJDVAK CE II

MAVO
Daan Bos
Mehmet Kökcü
Leonie Rademaker
Zennure Cömert

HAVO
Janine Bogaard
Nika Cozijn
Romy de Jonge
Oguzhan Kesmen
Ferdinand Kopper
Rachel Schimmel
Daniëlle van der Veer
Thomas Veraar

VWO
Geert Batenburg
Jasmijn Dirkse
Gerrit van Goor
Bo Groeneveld
Roos Naafs
Doris Westerhoud

 


MAVO - 14 JUNI 2017

Yassira   Albay
Isaac   Alsumermmed
Puck   van Baaden
Tom   van den Berg
Damian   Bitter
David   Boek
Marein   Boeve
Liselotte   Boonman CUM LAUDE
Jimmy   Bosselaar
Tim   Boterenbrood
Sander   de Bree
Emirkan   Çevik
Berkan   Ceylan
Emre   Dağdeviren
Marit   Dekkers
Daan   van Diermen
Hakan   Dokkal
Sophia   van Driel
Mariam   El Shemy
Thomas   Emming
Roy   Engelbracht
Rabia   Filiz
Julia   Fransen
Bruno   Geel
Famke   Gerritsen
Rianne   Goedemans
Fleur   Hagen
Rachel   van Hamersveld
Aileen   Hartgers
Mandy   Heemstra
Pepijn   de Heer
Pascalle   Hilhorst
Max   van de Hoef
Jelle   Hogeveen
Danique   Hoogewoonink
Dominique   de Hoop
Esmee   Houkes
Hein   Janmaat
Niels   Jansen
Enzo   Kalis
Gizem   Kazmiroğlu
Romee   Koelewijn
Guus   Kok
Esmee   de Kruijf
Thomas   Krul
Sam   Kuijer
Lianne   Kuijper
Fiderya   Kurt
Eliza   van Lambalgen
Roos   van Langen
Leah   Leeda
Morris   Lieverst
Louise   van der Linde
Jordy   Lub
Jeroen   Maas
Rick   van der Mark
Elena   Mastromichalis
Thijs   van Miltenburg
Koen   van der Molen
Kylian   Mulder
Yves   Niël
Mevlüt   Oktay
Bas   Ostendorf
Matthijs   Otterloo
Julia   Ouderdorp
Nicole   Overeem
Rupeshwar   Pandit
Teun   Piersma
Fabiënne   Renes
Max   van Rhijn
Romy   Ruttenberg
Menevşe   Şahingöz
Viggo   Schellevis
Roènne   Schouten
Jay   Sluijter
Kiki   Stephany
Karlijn   Stomphorst
Werner   Visser
Fay   Weaver
Indy   Wessel
Julian   Wiekamp
Daphne   Witkamp
Bauke   van Zelst
Yara   Zijlmans


 naar boven


 

 

HAVO - 14 JUNI 2017

Simon   van den Abeelen
Aurora   Alkema
Daniek   Althof
Ufuk   Altinçöp
Gijs   Arends
Rik   Barlo
Koen   Batenburg
Matt   Beer, de
Isabelle   Beijersbergen
Arnoud   Beukers
Tim   Beuving
Renske   de Blocq van Scheltinga
Bas   Blokzijl
Julia   de Boer
Maartje   Bolluyt
Lutesse   Boom
Maartje   Borra
Aran   van Boxtel
Floris-Jan   van den Broek
Senna   Brouwer
Marnix   de Bruin
Nick   Buren
Sophie   van der Burgh
Bart   D'Arnaud
Tessa   van Dijk
Laura   Dijkstra
Puck   van den Dijssel
Bas   van Eck
Marnick   Essen, van
Tess   Feber, La
Ruben   Frakking
Wouter   Frijling
Dennis   Frijlink
Chester   van der Gijp
Julian   Heek
Mike   ten Hoedt
Masja   van de Hoef
Lauren   Hollander
Annelotte   Hooimeijer
Nicky   Hop
Thomas   van den Hout
Bram   Hugen
Genni   Ingels
Stijn   Jansen
Caitlin   Janszen
Sophie   Jong, de
Valerie   Kabel
Yassine   Kaddouri
Bryanne   van de Kant
Jelle   Kempers
Giulio   Koelewijn
Jeanine   Koelewijn
Elise   Koning
Joran   van Korlaar
Ruben   Krul
Olav   Kuus
Niels   Laout
Jozua   Leal
Gilian   Ligthart
Tessa   Luijk
Friso   van der Made
Zenzi   Matla
Emaney   Mc Conico
Bas   van der Meer
Daan   Merkenhof
Charlotte   Mol
Mika   Molthoff
Sterre   Nieveen
Maarten   Nijdam
Dide   Nuismer
Jane   van Oostrum
Lucas   den Otter
Elza   Ouweneel
Merel   Poppeliers
Suzanne   Pothoven
Chris   Rademaker
Joris   Rademaker
Stefan   Rietveld
Kevin   de Rijk
Sebastiaan   Röell
Tom   Rosenberg
Lotte   van Rouwendaal
Daniëlle   de Ruiter
Levi   Schimmel
Berend   Schmidt
Felice   Sjollema
Lisa   Smink
Christian   Smit
Mehmet   Sönmez
Jonas   Spaargaren
Manon   Stalenhoef
Hanne   Streefkerk
Ewoud   Tutein Nolthenius
Evy   van Veen
Daphne   van der Veen
Christiaan   Verhoef
Max   Vermeulen
Tara   Vertooren
Steijn   Visser
Tim   de Vlaming
Caroline   van Vliet
Jochem   Wennekes
Luc   van Wessel
Daan   Westerhuis
Suzanne   Wieringa
Quintin   Wijnhoud
Millie   Willems
Demi   Wolfsen
Lars   Zwanikken


 naar boven


 

 

VWO - 14 JUNI 2017

Ilias   Asaggau
Tim   Beijer
Lars   Berndsen
Floris   Bleuland van Oordt
Reinder   Boekhoff
Linde   Bouma
Luc   van Breukelen
Olivier   van den Broek
Bas   Buijtenhuis
Roos   Bus   CUM LAUDE
Sara   Claus
Fanny   van den Dijssel
Marijn   Dings
Sam   Drijfhout
Thessa   Drijver
Maxime   Duits
Jeremy   Erftemeijer
Rocio   Flapper
Bart   Frijling
Nathan   Geurink
Holger   van Gorkum
Romy   van Halteren
Julia   van den Heuvel
Luuk   Hop
Tim   Hordijk
Suze   van Hunen
Femke   Jansen
Mees   de Jong
Sidney   de Jong
Julia   Jongejans
Julia   Kaats
Bo   Kneefel
Fleur   Knopper
Ryanne   Koelewijn
Wouter   Kruiniger
Pieter   Kuiper
Luuk   Lentfert
Nikita   Matwirjo
Rik   Muijs
Pieter   Mul
Leon
 
  van der Neut  
(na CE II) CUM LAUDE
Michiel   Noort
Maarten   Oudshoorn
Juno   Prent
Daan   de Rijk
Kelly   Sakkers
Timo   Scholts
Robert   Spaans
Jennifer   Stienstra
Koen   de Swart
Tessa   Tijsma
Juliette   van der Valk
Chantal   Vedder   CUM LAUDE
Julian   Veltman
Joost   Vledder
Sabine   Westerveld
Kirsten   Wildenburg
Yvette   Witteveen


  naar boven


 


 
EXAMENRESULTATEN 2017 GRIFTLAND COLLEGE SOEST NA CE II  
  totaal aantal
kandidaten
totaal aantal geslaagd na CE I % geslaagd na CE I Totaal aantal geslaagd na CE II % geslaagd na CE II
MAVO 99 84 85 % 88 89 %
HAVO 149 109 73 % 117 79 %
VWO 74 58 78 % 64 86 %
 
322